Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım

Çoklu Araç Taşıma

Çoklu araç taşıma birçok aracın aynı anda taşınmasını ifade eder. Taşıma işlemi için kamyon ya da çekici gibi araçlar kullanılır. Bazen de özel araçlar kullanılmaktadır. Çok fazla sayıda araç için uygunluğa sahip olması, alınan yükü kaldırabilecek sağlamlıkta olması önemlidir. Aynı rotasyonda bulunan ve aynı yere nakliye edilmesi gereken durumlarda tercih edilir. Kullanım alanları: bir araç söz konusu olduğunda yapılacak olan ithalat veya ihracat faaliyetlerinde, satışı gerçekleşen otomobilin bayisi birden çok aracı müşterilerine aynı anda teslim etmek istediğinde, araç filosu bulunan büyük şirketler il içi veya il dışı olarak araçlarını taşımak istediğinde, otomobil satışı gerçekleşen açık artırma ya da müzayedelerde çok sayıda aracın taşınma durumunda ekonomik olması nedeniyle tercih edilir.

Çoklu Araç Taşımanın Avantajları
Çoklu araç taşımanın avantajları aynı anda birden fazla aracın taşınabilir olması nedeniyle hem zamandan hem de paradan tasarruf edilmesidir. Gerekli dayanıklılıkta, kırılma riskini azaltan donanımı ile sadece araç değil farklı türde yapı malzemesi de taşınabilmektedir. Kullanımı açısından faydalı olan özellikleri:
• Teknolojik çekici ve diğer taşıma araçları ile iş potansiyelini artırmaktadır.
• Sadece sosyo-kültürel açıdan belli bir kesime değil genele hitap etmektedir.
• İnsan gücüne olan ihtiyacı azaltıyor maddi açıdan kolaylık sağlıyor.
• İnternetten üzerinden hizmete sahip olabilirsiniz.
• Ticari ya da binek araçlarınız özenle ve zarar görmeden taşınma imkânına sahip oluyor.
• Mali açıdan uygun ve daha da önemlisi zamandan tasarruf sağlıyor.

Birden Fazla Aracınızı Taşıyoruz, Zamandan ve Masraftan Tasarruf Edin!

Çoklu Araç Taşıma Hangi Amaçlarla Tercih Edilir?
Ekonomik amaçla tercih edilir genellikle. Büyük şirketler kar marjlarını düşünerek en kısa sürede ne kadar çok iş yapabilirim mantığıyla hareket ederler. Yurt içi veya yurt dışı ile olan bağlantıları nedeniyle araçlarının aynı anda taşınması gerekliliği ile çok tercih ederler. Çeşitli bayileri olan üreticiler yaptıkları satış sonrası belli bölgede gerçekleşen işlemler için tek tek araç göndermek yerine aynı anda göndermek ister. Sevkiyat toplu yapılır. Yine filo taşımacılığında kurumlara ait araçlar aynı şehre yüklü bir nakil yerine farklı il ve ilçelere toplu araç taşımayı uygun görmektedir. Sürekli olmayan ama belli sezon ve dönemlerde otomobil müzayedeleri, araba yarışları ve festivaller için de tercih edilebilinmektedir.

Çoklu Araç Taşıma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?