Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım

Konteyner Taşıma

Konteyner taşıma yük ya da malzemelerin özel konteynerlerle kara, demiryolu veya deniz yolu ile taşınma işlemidir. Standart belli ölçülerde ve taşınacak eşyalara uygun ebatlarda kasa ya da metal kutular kullanılır. Farklı tür ve boyutlardaki yükler için farklı cinste seçimler yapılır. Lojistik endüstrisinde önemli bir yere sahiptir. Yükleme ve taşıma işlemlerinde malzemenin dış etkilere maruz kalması ve kaybolması önlenir. Boyutları standardize edilmiş olup belli bir hizada yerleştirilir ayrıca alandan da kazanılmış olunur. Ulaşım tercihinize bağlı olarak nakliye maliyeti azalacak ya da biraz artacaktır. En uygun taşıma yolu demiryoludur. Çevre dostu olduğunu söyleyebiliriz: ambalaj gibi gereçlere ihtiyaç duyulmaz. Tercinize göre gün ve saat opsiyonları ile hizmetinizdeyiz.

Konteyner Taşımanın Avantajları
Konteyner taşımanın avantajları şu şekilde ifade edilebilinir:
• Dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması ile tekrar açılıp kapanmadan taşınabilir.
• Kolayca doldurulabilir aynı şekilde boşaltımı da rahattır.
• Çoklu taşıma işleminde konfor sağlar ve tasarrufludur.
• Deniz yolu tercih ederseniz geminin limanda bekleme süresini kısaltmış olursunuz.
• Sert bir yapıya sahip olmasından dolayı dış etkilere maruz kalmaz.
• Farklı türdeki yüklerin aynı alanda taşınması mümkündür.
• FCL ve LCL denilen iki tipi vardır. FCL aynı şirkete ait aynı ürünü, aynı konteynerin farklı şirkete ait olduğu anlamına gelir. Buna göre ücretlendirmesi de değişir.
• Hasar riski oluşturmaz hiçbir koşulda.
• Hava geçirmeyen bir yapıya sahiptir.
• En çok ihtiyaç duyulan alan deniz yoludur.

Eşyalarınızın Rotasını Belirleyin, Konteyner Taşıma ile Kolayca Taşıyın!

Konteyner Taşıma Niçin Tercih Edilir?
Taşıma konusu olan yük ve eşyanızın her daim güvende olacağını unutmamalısınız. Ulaşım yöntemlerinden biri diğerinden daha güvenilir diyemeyiz. Şehir dışı veya yurt dışı bir ağır yük gönderiniz sırasında rahatlıkla tercih edilebilirsiniz. Taşınması gereken eşyalarınız özel bir kutu içinde yoğun güvenlikle muhafaza ediliyor ve iade sürecine kadar açılmıyor bunun için bozulmaya neden olabilecek bir ürün tercih etmemelisiniz. Hava yolu hariç bütün şekillerde taşınması mümkündür. En iyi yöntem size en iyi cevap veren metoddur. Güvenilirliğin ve ustalığın merkezinde hizmet almanın ayrıcalıklarını mutlaka siz de yaşamalısınız. Ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

Konteyner Taşıma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?