Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım

Oto Kurtarma

Oto kurtarma işini gerçekleştiren firmamızda araç sahiplere gerekli olan desteği vermek, araçlarının arızasını gidermek, kaza durumunda araç kullanılamayacak durumda ise aracın çekilmesini sağlamak gibi bir dizi faaliyet yürütmekteyiz. Sahip olduğumuz personel; deneyim sahibi, gerekli teknik bilgiye sahip, bütün araçları tanıyan ve işleyiş mekanizmasını iyi bilen, empati duyguları ve iletişim yetenekleri çok gelişmiş kişilerden oluşmaktadır. Alanında lider olan kurumumuz verdiği güven ile yüksek sorumluluk bilinci ihtiyacınız olan en zorlu yollarda hayatınızı kolaylaştırmak için geliyor. Sağlıklı ve hızlı sunduğumuz yardım hizmetinin etkili ve kalıcı olmasını her daim hedefledik. Potansiyel kitlemiz ve mevcut müşteri ağımızla bu işe yıllarını vermiş kişiler olarak yüksek duyarlılık sahibi olduğumuzu ve kimseyi yarı yolda bırakmayacağımızı söyleyebiliriz

Her An Yanınızda: Oto Kurtarma, Sorunsuz Yolculuk!

Oto Kurtarma İşi Nasıl İcra Edilir?
Aracın hacmi, büyüklüğü, ağırlığı, boyu gibi etmenler hesaba katılarak belli aşamalarda gerçekleşen ve bir plan dâhilinde olan bir süreci ifade eder. Sizin ilk olarak aradığınız bizim ihbar diye adlandırdığımız periyotta sizin ihtiyaçlarınız, aracın durumu yani çalışıyor ya da çalışmıyor oluşu, genel olarak sorunun neden kaynaklanmış olabileceği bu tamiri mümkün olabilir mi? Diye sorulmaktadır. Detaylı olmasa bile zaten olumsuz bir psikolojide olacağınızı tahmin ederek en kısa sürede size ulaşma gayretinde oluyoruz. Ancak hastalığın ne olduğu belli olmadan tedavisi de uzun sürmekte veya çok mümkün olmamaktadır. Eğer biz çekici ile gelsek ama aracınızda sadece fren lambanız yanmıyorsa bunun için ampülle gelmek yerine vinçle gelmek tahmin edersiniz ki ekonomik olmayacaktır.

Oto Kurtarmaya Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?
En çok karşılaşılan sorunları şu şekilde sıralayabiliriz:
• Karışmış olduğunuz bir kazadan dolayı veya çevrede bir alana çarpmanız durumunda aracınızın zarar görmesi,
• Aracın teknik donanımıyla ilgili arızalar olabilir. Örneğin, motor ya da şanzıman gibi,
• Lastiklerden biri veya birkaçı patlamış veya havası sönmüş olabilir.
• Araçta yakıtın tükenmesi veya bu alanla ilgili sorunlar,
• Mevsimsel olarak yağmur veya kardan dolayı oluşan yumuşak toprak yapısına saplanma ve çıkamama,
• Aracın anahtarına ulaşamama, içinde kırılması veya unutulması gibi durumlarda,
• Elektrikle çalışan araçlarda akım gücü veya şiddetiyle ilgili ya da elektrik akımı ile ilgili sorunlar yaşadığınızda bizlere ulaşabilir ve en yenilikçi çözümlerimizle tanışabilirsiniz.

Oto Kurtarma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?