Muğla Yol Yardım

Muğla Yol Yardım

Sıfır araç taşıma

Sıfır araç taşıma yeni sahip olunmuş veya hiç kullanım imkânına sahip olunmamış araçların, üreticiden müşteriye gönderilmesi işlemidir. Söz konusu olan araç sahiplerine güvenli, hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Farklı türde taşıma araçları kullanılır. Taşıma tırları ya da kamyonların üreten firmadan alınarak satın alanın adresine teslim edilen özel işlevde bir kullanımdır. Römorklar daha az yaygındır ve daha fazla taşıma kapasitesinde dolayı birçok aracın taşınmasını sağlar. Taşıma platformları ile de araç taşınabilir ancak tek araca özgüdür. Taşınacak olan araç sayısı bu konuda belirleyicidir. Siz hangi yöntemi seçeceğinize karar verebilir ve istediğiniz gün ve saatte teslimatını biz gerçekleştiririz. Herhangi bir kullanım izi olmadan araçlarınız güvenle nakledilir.

Sıfır Araç Taşıma Niçin Tercih Edilir?
Birden fazla nedeni vardır. Öncelikle güvenlidir hiç kullanılmayan aracınızın çizilmesi ya da eğer üretici firmaysanız müşterinin şikâyetine maruz kalmanız söz konusu değildir. Özel koruma alanlarıyla hassas ve güvenilir şekilde muhafaza edilerek ilgili kişiye teslim edilir. Profesyonel bir işlemdir ve alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Kalite kontrol süreçlerinden geçerek işlem sürer. Uzun mesafe için kullanımı uygundur: il, bölge ve yurt dışı gibi. Araç sıfır kilometre olarak teslim edilir ve gerekli olan belgeler teslim edilir teslim aşamasında. Taşınan araç sigortalanır içinizde herhangi bir şüphe kalmamalıdır. Gerekli tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz ve danışabilirsiniz.

Sıfır Risk, Sıfır Çizik: Araçlarınızı Güvenle Taşıyoruz!

Sıfır Araç Taşıma Şirketleri Nasıl Bir Hizmet Sunar?
Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak işin ehli personeller tarafından yürütülen bir süreçtir. Taşıma şirketi olarak mevcut araçlarımız belirlenen plan içinde olması gerektiği yer ve zamanda olurlar. Aracınızı teslim almak ya da göndermek hem daha az maliyetli hem de sizi işinizden ya da uğraşlarınızdan alıkoymayan bir işleve sahiptir. Sunduğumuz yüzde 100 memnuniyet garantisi ile gücümüzü sizin güveninizden alıyoruz. Korunaklı ve sağlam olan araçlarımızı 7/24 izleyebilirsiniz uygulama üzerinden hem merakınız giderilmiş hem de kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Uzun mesafede araç taşıma deyince biz güvenin diğer adıyız.

Sıfır araç taşıma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?